Karmalogie

Na tento svět přicházíme s „karmickým batohem“, v němž se nám hromadí naše „hříchy“ a dluhy z našich minulých životů.

Apropo, slovo HŘÍCH bývá většinou špatně chápáno a vykládáno. V doslovném překladu z řečtiny, kterou byl napsán starý zákon, hřešit znamená „ztratit cíl“ (podobně jako lukostřelec ztratí z dohledu svůj terč). Takže zhřešit znamená ztratit ze zřetele smysl lidské existence, což znamená žít nevědomě, slepě, trpět a působit utrpení sobě i okolí.

V našem karmickém batohu jsou hříchy a dluhy našich rodičů a našich předků, našich minulých životů a přibývají další z tohoto života. Ale naštěstí se obsah batohu čistí a to naším pozitivním přístupem k sobě, okolí, naším chováním.

Karmalogie vychází z numerologie. Podrobným rozborem numerologické mřížky z čísel vašeho data narození, data vašich rodičů a ostatních předků můžeme získat podobenství v předávání karmických dluhů.

V datu narození je zapsáno vše o vašem životě: dětství, partnerství, schopnost či neschopnost studovat, sexualita, odhodlání, síla a touha něčeho v životě dosáhnout, vliv rodičů a vztah k nim, duchovní otázky, finanční záležitost, schopnost hospodařit s penězi, vaše myšlení a schopnost velet a řídit, možnou dominanci, sebevědomí, nehody, úrazy a nemoci. Dá se vyčíst dispozice k cukrovce, problémy s žaludkem, srdcem, gynekologické a urologické potíže, problémy s páteř, imunitním systémem, slinivkou, štítná žlázou, alergie a i choroby, které můžete zdědit po rodičích.


Karmalogická predikce (rozbor) je možný:
Objednávky na tel. 732805592, nebo emailem : lenka@gergellova.cz